Airdrop

Coinbase 70$ Değerinde Airdrop (XLM, BAT, ZEC, ZRX,EOS)

single-image

Yeni Airdrop (50$) değerinde Xlm
Dünyanın en büyük borsalarından birisi olan Coinbase yeni bir dağıtım başlattı.
Dağıtımın amacı hem kendine yeni kullanıcılar kazandırmak hemde xlm tanıtımı yapmak.
Yapmanız gereken çok basit siteye link üzerinden kayıt olmak.

Kayıt Olmak için Tıkla

Hesap onayı yapmak ve görseldeki gibi eğitimi görevini tamamlamak.

Kimlik onayını Coinbase uygulamasını indirip settings sekmesinde yer alan account levels kısmından yapmanız gerekiyor. Kimlik onayı için arkalı önlü kimlik resmi yüklemeniz ve adres bilgisi girmeniz yeterli.


Eğitim görevi 6 adımdan oluşuyor. 5 video izlemeniz gerekiyor bir video bittiği zaman next diyerek yeni videoya geçiş yapıyorsunuz tüm videolar bittiği zaman joined kısmından sıraya giriyorsunuz.


Daha sonra profil kısmında yer alan referans koduyla arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. En fazla 4 kişi davet edebilirsiniz. Eğitim görevleri yani sadece videolar 10$ civarında.

Görevleri yaptıktan sonra Joined Waitliste tıklayıp bekleme listesine katılmayı ihmal etmeyin.

Bunun dışında 4 farklı dağıtım daha mevcut Coinbase de. Bunlar BAT, ZEC, ZRX, EOS Bu dağıtımlar için aşağıda yer alan linke tıklayıp görevleri yapmanız gerekiyor. Sıra sistemiyle çalışıyor site, yani sıra size geldiği zaman mail yoluyla görevleri yapmanız isteniyor. Görevler video izlemek, görevler şu şekilde oluyor, sizden videoları izledikten sonra verilen soruları cevaplamanız isteniyor. Endişe etmeyin çünkü yanlış cevap verince her hangi bir sorun olmuyor, sadece ekranda üzgünüz yanlış cevap verdiniz diyor. Tekrar cevap vermeniz isteniyor. Doğru cevap çıkana kadar deneyebilirsiniz. BAT son görevi ise BAT tarayıcısını indirmek ve görevde yer alan bağlantıyı kopyalayıp tarayıcıda aratmak ve Coinbase giriş yapmak. Daha sonra ödeme yapıyor. DAĞITIM GÖREVLERİ

Dağıtım olduğu zaman Sosyal medya hesaplarımızdan bilgilendireceğiz. Takipte kalın.

BAT Görevi sonucunda yapılan çekim. Sıra size geldiği zaman mail yoluyla bilgilendiriyor Coinbase görevleri yapmanız konusunda.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.