Airdrop

Brave Browser 30 BAT Token Airdrop

single-image

Brave Browser 30 BAT Token dağıtımı yapıyor. Bunun dışında her referans için de 15 BAT veriyor. Kayıt olmak için ilk başta aşağıda yer alan bağlantı üzerinden tarayıcıyı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Tarayıcı aktif şekilde 1 ay boyunca kullanmanız gerekli. TARAYICIYI İNDİRMEK İÇİN

Daha sonra tarayıcıyı ana tarayıcı olarak seçin ve sağ üste yer alan BAT simgesine tıklayın ve ödül aktif olsun.

Bir sonraki adım olarak ise aşağıda yer alan linkten kayıt olun mail adresi ile maile gelen bağlantıya tıklayın ve açılan sayfadaki bilgileri doldurun. Bilgiler için ilk başta Uphold cüzdanı indirin ve kayıt olup kimlik onayı yapın çünkü gelen ödülü bu cüzdan üzerinden çekim yapacaksınız. Cüzdanının kimlik onayı bittiği zaman görev kısmına ekleyin cüzdanı. Onun dışında kayıt olduğunuz maili ekleyin son olarak ise çekim için internet siteniz, Twich kanalınız veya Youtube kanalınız varsa onu bağlayın görev kısmından. Bunlar içinde en kolayı Youtube kanalı basit bir kanal açın youtube üzerinden ve bu görev kısmından youtube kanalı seçin daha sonra youtube kayıt olduğunuz link üzerinden giriş yapın kanalı ekleyin. Tüm görevleri bitirdiniz zaman 8 Mayısta ödeme alacaksınız 30 Bat tokeni. Referans ödülleri ise bir sonraki ödeme döneminde geliyor.

GÖREV SAYFASINA GİTMEK İÇİN

Çekim: Çekim için ise daha önce eklediğiniz youtube kanalını arama yaparak o sayfayı açın daha sonra bağış yapın bu miktar uphold cüzdana gitsin. Aşağıdaki görselde yer aldığı gibi daha sonra gelen ödülü sağ üstte yer alan BAT simgesine tıklayıp göre bilirsiniz. Çekim için ise uphold cüzdan bağlı olduğu için sizin youtube kanalına yaptığınız bağış bu cüzdana gidecek. Sorularınızı İnstagram üzerinden sorabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.