Airdrop

HXRO AİRDROP(8$)

single-image

Hxro oyunla kripto para dünyasını birleştirmeyi amaçlayan bir platform, bu hedef doğrultusunda dağıtım yapıyor. Şuan kayıt olan kişilere 100 HXRO (8$) veriyor. Yapmanız gereken siteye gitmek ve e-mail adresiyle kayıt olmak ve gelen maili onaylamak. Davet bağlantınız aracılığıyla kayıt olan kişi başına 100 HXRO veriyor. HXRO şuan da BİTTEREX BORSASINDA işlem görüyor.

KAYIT SAYFASINA GİTMEK İÇİN dağıtım bittiği zaman kazanılan Hxro tamamı çekilebilir durumda olacak.

Bunun dışında Hxro Beta sitesine kayıt olduğunuz zaman site size oyunlarda kullanabileceğiniz 100 HXRO veriyor ve dağıtımdan kazanılan Hxro bu hesaba gelecek. Bu 100 HXRO bonus ile oyunlarda kazanılan Hxro çekebiliyorsunuz. (Bonus çekilmez sadece onunla oyun oynanır kazanılan çekilir.) Oyunlarda 5 dk süreler içinde tahminde bulunuyorsunuz; Bir yarışma seçip Moon(Yüksek) ve Rekt(Düşük) tahmini yapıyorsunuz ve bonus olan Hxro bir miktar yada hepsini yatırıp tahminde bulunuyorsunuz. Eğer tahmin doğru çıkarsa ödül havuzundan ödeme yapıyor. Yapılan ödemeyi çekebiliyorsunuz.

Oyun ekranı bu şekilde 5 dk süre bittikten sonra tahmin kilitlenir ve sonuç açıklanır. Tahmini yaptıktan sonra takip etmeniz gerekiyor. Siteden çıkış yaparsanız ödül gelmiyor havuz içinden.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.