Airdrop

Einstein Exchange 7.50$ (Çekim Aktif )

single-image

Einstein Exchange Kanada da kurulan bir kripto para borsası ve kayıt olan kişilere 10 Kanada Doları (7.50$) veriyor. Yapmanız gereken kayıt olmak ve Kyc (Kimlik Doğrulama) yapmak. Kayıt olurken dikkat edilmesi gerekense referans linki olmadan ödül alamazsınız. Ödül ilk kayıtta hemen geliyor ama çekim için kimlik onayı yapmanız gerekiyor. Kimlik onayı biraz uzun sürüyor ama onay geliyor. Bazı durumlarda ise sizden mail yoluyla kimlik resmi ve selfi isteyebilirler bu normal bir durum. Size mail gelirse bu maile cevap olarak mail adresi, kullanıcı adı, kimlik resmi ve selfi ekleyerek cevap vermeniz gerekiyor (mailin geleceği adres [email protected] bunun dışında gelen mailler sahte olabilir.)

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA

Kayıt olduktan sonra borsa uygulamasını indirip giriş yapın 10 Kanda Dolarının geldiğini göreceksiniz. Eğer gelmemişse link üzerinden kayıt olun yeni bir mail adresiyle. Link üzerinden kayıt olmak zorunlu aksi takdirde ödül gelemez. Ödül gelmiş olursa Account sekmesinden kimlik onayı yapabilirsiniz. Kimlik onayı sonrası çekim yapabilirsiniz. Çekim için 25$ ve üzerini çekebiliyorsunuz.

Referans link’inizle davet ettiğiniz kişi başına 10 Kanada Doları kazanabilirsiniz.
4 Yorum
 1. Cengiz yılmaz 7 ay önce
  Cevap

  Selam.
  Einstein dan cad ı bankayla nasıl cekcez

  • Cengiz 7 ay önce
   Cevap

   Xrp çevirip o şekilde çekim yapabilirsiniz. Çekim için ise 25$ ve üzeri bakiyeniz olması gerekiyor.

 2. Kaya 6 ay önce
  Cevap

  Merhaba felixo coin lerimizi nasıl çekeceğiz

  • Buğra 5 ay önce
   Cevap

   Merhaba. Cüzdan kısmından FELİXO coinleri çekebilirsiniz Erc20 cüzdana ama şuan trade kapalı. Trade borsada olacak o nedenle çekmeye gerek yok cüzdana.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.