Airdrop

Ethplode Airdrop (10$)

single-image

Ethplode topluluğu 150 ETHPLO (10$) coin veriyor. Yapmanız gereken Telegram üzerinden verilen görevleri yapmak. Ödüller dağıtım olduğu zaman Erc20 cüzdan adresine gönderilecek. ETHPLO şuan birçok borsada işlem görüyor. Görmek İçin Tıkla
Dağıtım bir kaç basit görevden ibaret kyc onayı istemiyor. Dağıtımla ilgili her hangi bir yardım için bize Coin Merkezi sohbet grubundan ulaşabilirsiniz. Bota aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Görevler:
1= Bot sizin gerçek kişi olduğunuzu öğrenmek için basit bir matematik işlemi soruyor. Soruya cevap verin.
2= Aşağıdaki görselde yer alan seçenekler içinden My Wallet tıklayın ve sonra Erc20 cüzdan adresini bota gönderin (Erc20 cüzdan yoksa Trust Wallet indirip kullanabilirsiniz. Erc20 oradaki Etherium cüzdan adresi oluyor.)
3= Daha sonra Earn ETHPLO tıklayın ve twitterdan takip edin ve Twitter kullanıcı adını yazın (örn. Coinmerkeziorg) Coins tıklayın.
Yine aynı şekilde Telegram Sohbet grubuna katılıp görevin altında yer alan Coins tıklayın. Devamında Reddit hesabınız varsa o görevide aynı şekilde yapın Twitter görevi gibi. Davet ettiğiniz kişi başına da 50 ETHPLO kazanabilirsiniz. Bot en sonunda size referans linkinizi veriyor. Kazandığınız ETHPLO My Balance diyerek görebilirsiniz.

Bota Bağlanmak İçin Tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.