BTCFinans 100.000₺ Dağıtıyor

BTCFinans.com, yeni kayıt olan kişilere görevleri tamamlaması halinde 50₺ değerinde Beex coin veriyor. Görevler ise BTCFinans.com hazırlamış olduğu videoları izlemek ve video devamında sorulan soruya doğru cevap vermek. Video serisi 4 videodan oluşuyor ve izlenip sorusuna cevap verilen video başına 12.5₺ Beex Coin veriyor. Tüm video görevlerini yaptığınız taktirde toplamda 50₺ değerinde Beex Coin kazanmış olacaksınız. Video izleme görevi ise kayıt sırasına göre geliyor. Kazanmış olduğunuz 50₺ değerinde Beex Coini ister Türk lirasına çevirip çekin ister yatırım yapın bu sizlerin tercihine kalmış.

Video görevleri için öncelikle burada yer alan bağlantı üzerinden kayıt olun, kimlik ve adres onayını yapın. Daha sonra buradan video görev sayfasını ziyaret edin. Detaylı açıklamayı okuyup Accept diyerek video görev listesine kayıt olun, sıra size geldiği zaman bildirim gelecek BTCFinans.com dan.

Kısaca BTCFinans: “Türkiye’nin En Yenilikçi ve Güvenilir Kripto Para Borsası” sloganıyla yola çıkmış ve kısa sürede hızlı, güvenli işlem deneyimi sunan bunu yaparken de kullanıcı memnuniyetine önem veren, sektörde önemli bir yere sahip olan Kripto para borsasıdır. Bunun dışında birçok mecradan kolay iletişim kurup işlemlerle ilgili tüm sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yazar: Cengiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.