Airdrop

KickEX Airdrop (30$)

single-image

KickEX Borsası üye olan ve kimlik doğrulaması yapan kişilere 60.000 Kick Token veriyor. Şuan vermiş olduğu Token birçok borsada listeli durumda ve değeri 30$ civarında, listeli olduğu borsaları görmek için tıklayın.

Yapmanız gereken aşağıda yer alan bağlantı üzerinden kayıt olmak ve Kyc işlemini tamamlamak. Eğer sadece kayıt olursanız 10.000 Kick Token kazanırsınız, kyc işlemini tamamlarsanız toplamda 60.000 Kick kazanırsınız. Kazanılan Kick Tokenler ise borsa açıldıktan sonra çekilebilecek. Ekim ayı sonu gibi açılması bekleniyor borsanın.

Kayıt olduktan sonra mail onayı yapmanız gerekiyor mail onayı sonrası kyc işlemi sayfası açılıyor, kyc işlemi sayfasında ilk olarak yaşadınız ülkeyi seçip ondan sonra hangi belge ile doğrulama yapacağınızı seçiyorsunuz. İlk olarak seçtiğiniz belgenin ön yüzünü yükleyin daha sonra ise seçmiş olduğunuz belgeyle selfi yükleyin.

Not: Belge boyutunun küçük olmasına ve yazıların okunur halde olmasına dikkat edin.

Kayıt Olmak İçin Tıkla

KickEX Borsası Beta

KickEX Borsası Beta sürümü şuan yayında, airdrop kampanyasına katılan dostlar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden kayıt olup Kyc işlemini yapmanız gerekiyor. Kayıt olduktan sonra;

1- Bilgileri girin

2- Kimlik ön ve arka yüzünü yükleyin.

3- İstenilen şekilde selfi yükleyin.

Not: Beta sürümü olduğu için biraz yavaş çalışıyor. Kimlik onayı ortalama 1 gün içinde geliyor.

KickEX Beta Kayıt Ol

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.