Airdrop

Bitexen 25 EXEN (15₺) Airdrop

single-image

Bitexen İstanbul Teknik Üniversitesine bağlı Arıkent bünyesinde (Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden görebilirsiniz) kurulan bir kripto para borsası, son derece güvenli bir site. Tüm işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Ayrıca kayıt olan kişilere 25 exen veriyor ve bunun için her hangi bir ücret veya yatırım yapmanız gerekmiyor. Yapmanız gereken ise aşağıdaki bağlantı üzerinden kayıt olmak ve Kyc( Kimlik ve Adres doğrulaması) yapmanız. 25 Exen şuan itibariyle 15₺ değerinde.

İlk başta e-posta adresi üzerinden kayıt oluyorsunuz (Referans Kodu: 2452327) daha sonra ayarlar kısmından telefon numarası ekleyip kod istiyoruz gelen kodu girip onaylıyoruz. Devamında yine ayarlar kısmından kimlik ve adres onayını yapmanız gerekiyor. Kimlik ve adres onayı detaylı anlatımı için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız.

Market kısmından EXEN/TRY seçip kazandığınız Exen Coinleri Türk lirasına çevire bilirsiniz.

Kazanılan Exen Coini isterseniz banka hesabına çekim yapın (Çekim işlemini Hesaplarım kısmından yapabilirsiniz) isterseniz yatırım için kullanın. Çekim için dikkat etmeniz gereken şey kendi adınıza kayıtlı bir banka hesabına çekim yapabilirsiniz ve çekim limiti için minumum 50₺ olması gerekiyor. Arkadaşlarınızı kendi referans bağlantınız (Exen Profilim kısmından ulaşabilirsiniz) üzerinden kayıt ederek daha çok Exen kazanabilirsiniz. Davet ettiğiniz kişi başına 25 Exen Coin veriyor. Exen Coin market kısmından Türk lirasına veya her hangi bir kripto paraya çevrilebilir. Bize ulaşmak ve olaylardan anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN

KİMLİK VE ADRES ONAYI

İTÜ ARIKENT BİTEXEN

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.