Bilgi

Hive Coin Nedir ve Nereden Alınır?

Hive, Steem Hard Forku sonrası üretilen ve merkezsizlik fikrinden ortaya çıkan Grafen altyapılı, sosyal bir blok zinciridir.

single-image

Hive, Steem Hard Forku sonrası üretilen ve merkezsizlik fikrinden ortaya çıkan Grafen altyapılı, sosyal bir blok zinciridir. Hive coin üretilmeden önce duyuru ile elinde Steem coin tutan kişilere 1=1 şeklinde dağıtım yapılacağı söylendi. Dağıtım şuan yapılmış durumda.

Hive, Steem blok zincirini son 4 yılda belli bir merkezin etkisi altına girmeye başlaması ve dengesiz yönetim politikası sonrası. 20 Mart 2020’de piyasaya sürüldüğünden bugüne Hive gün geçtikçe büyüyor ve gelişiyor. Hive 3 saniyelik işlem hızı ve büyük hacimlerle baş edebilme yeteneğine sahiptir. Açık kaynak geliştirmeden oyunlara kadar birçok alana odaklanmış yenilik arayan projeler için ideal bir yatırımdır.Hive, her türlü proje, şirket ve uygulama için operasyonel ev olarak hizmet vermektedir. Oldukça aktif ve tutkulu bir topluluğa sahip olan Hive, yeni ve deneyimli geliştiricilerin uygulamalarını hızlı bir şekilde önyüklemesi için gelişen bir atmosfer haline geldi. Bunun da ötesinde, Hive içerik yaratıcıları ve küratörler için son derece faydalıdır.

Hive coin şuan Bitterex ve ProBit Borsaları üzerinden alınıp satılabilir. İlerleyen günlerde bu borsa listelemelerine Binance dahil bir çok borsanın eklenmesi bekleniyor. Yazım itibariyle bir Hive yaklaşık 0.18$ değerinde işlem görüyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.